umění online marketingu
Titulní stránka Reference

Reference našich klientů

Požádali jsme některé naše klienty o vyjádření se ke službám 23art. Položili jsme jim několik návodných otázek:

Reference na tvorbu webových stránek Magická psychologie

Mé nové webové stránky stránky propagují mou práci v oblasti magie. Ve 23art pochopili, že má práce zasahuje i do oblasti psychologie a webové stránky jsme společně pojmenovali Magická psychologie. Jsem ráda, že se tak jmenují. Název mou práci velmi dobře vystihuje.

Pro mé nové webové stránky napsali ve 23art dobré texty. Tým 23art psychologii rozumí a do magie se nechali snadno zasvětit. Spolupráce byla zábavná a pro všechny přínosná co do znalostí i dovedností.

Oceňuji zaškolení, jak ovládat publikační systém (CMS), ve kterém jsou webové stránky vytvořeny. Publikovat nový článek do blogu je jednoduché. Součástí je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Umí to i rozesílat e-mailový občasník, jímž se připomímám těm, kteří mé webové stránky už jednou navštívili, aby si (opět) objednali mé služby.

Co se týká návštěvnosti mých nových webových stránek, mají to ve 23art dobře vyřešené. Získáváme návštěvnost zdarma z internetových vyhledávačů. A tak ušetřím hodně za internetovou reklamu. Pochopila jsem, jak si pro své webové stránky zařídit dostatek zpětných odkazů, abych byla ve vyhledávačích vidět nahoře.

Eva Židková, Magická psychologie, Ostrava

Reference na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) webových stránek PepiApp s.r.o.

Vybral jsem si 23art pro realizaci optimalizace pro vyhledávače webových stránek PepiApp s.r.o.. Zadání pro 23art bylo vyladit všechny SEO faktory na maximum. Jak technické faktory (programátorské), tak obsahové faktory (texty) i faktory zpětných odkazů (linkbuilding).

Podle všeho se SEO 23art povedlo. Při zadání hlavního klíčového slova jako dotaz do vyhledávačů se zobrazují webové stránky PepiApp s.r.o. mezi prvními ve výsledcích vyhledávání. Dlouhodobě budeme budovat zpětné odkazy podle doporučení 23art a tak předstihneme veškerou naši konkurenci.

Martin Klimánek, jednatel PepiApp s.r.o.

Sekce O 23art zahrnuje podstatné informace o firmě. Kontaktujte nás s vašimi přáními a dotazy ohledně internetových stránek a marketingu na internetu a zajistěte si výsledky, které vás překvapí.

Kontaktujte 23art
RNDr. Milan Jakel
fotografie RNDr. Milana Jakela
Jsem připraven
realizovat vaše představy,
splnit vaše přání,
zodpovědět vaše dotazy.
 posunout na začátek 
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.