umění online marketingu
Titulní stránka Případové studie Případová studie PepiApp s.r.o.

Případová studie: SEO optimalizace internetových stránek PepiApp s.r.o.

PepiApp s.r.o. je technologická firma, která vytváří mobilní aplikace pro své klienty. PepiApp s.r.o. vytváří mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android a s operačním systémem iOS (Apple).

Podobně, jako si například u 23art objednáme SEO pro naše internetové stránky, tak si u PepiApp s.r.o. objednáme mobilní aplikaci.

Zadání SEO optimalizace internetových stránek PepiApp s.r.o.

Realizujte optimalizaci pro vyhledávače (SEO) internetových stránek firmy PepiApp s.r.o.

Komentář k zadání zakázky

Zadání je jednoduché. Klient se v problematice SEO managersky orientuje. Cílem 23art je maximalizovat všechny SEO faktory:

Jinak řečeno, cílem je maximalizovat všechny on-page i off-page SEO faktory.

Stav před zahájením realizace SEO optimalizace internetových stránek PepiApp s.r.o.

Technické faktory SEO před zahájením SEO optimalizace jsou nastaveny standardně, jak to u internetových stránek běžně bývá, a je prostor k jejich vyladění na maximum.

Na internetových stránkách PepiApp s.r.o. je nedostatek textového obsahu pro kvalitní on-page SEO optimalizaci.

Na internetové stránky PepiApp s.r.o. míří asi 150 zpětných odkazů z různých jiných internetových stránek. Zpětných odkazů je co do kvantity dostatek pro obsazení přední pozice ve vyhledávačích jako je Google či Seznam. Co se týká kvality zpětných odkazů, u většiny z nich je prostor pro optimalizaci odkazovacího textu.

Komentář ke stavu před zahájením realizace zakázky

Technické faktory SEO jsou ve výchozím nastavení použitého CMS systému a v něm nasazené šablony a nainstalovaných pluginů.

K průběhu realizace SEO optimalizace internetových stránek PepiApp s.r.o.

Jak už to v SEO bývá, zahájili jsme analýzou klíčových slov. Zjistili jsme, že taxonomický prostor informační poptávky na téma mobilní aplikace je nevelký. Tomuto zjištění přizpůsobujeme informační nabídku a provádíme on-page SEO na tuto nevelkou množinu sousloví. Děláme SEO copywriting, rozšiřujeme textový obsah. Informační architekturu internetových stránek nebylo potřeba upravovat.

23art využívá při SEO optimalizaci znalosti hodnotících faktorů vyhledávačů.

Měníme některé technické faktory. Internetové stránky PepiApp s.r.o. registrujeme na Google Search Console a Seznam Webmaster Tools a provádíme potřebná nastavení.

Drtivou většinu zpětných odkazů, které vedou na internetové stránky PepiApp s.r.o., je možné editovat. Editaci odkazovacích textů zpětných odkazů realizuje klient na základě pokynů 23art.

Další zpětné odkazy získáváme registrací do katalogů stránek a katalogů firem. Registrace realizuje klient na základě pokynů 23art.

Stav po dokončení realizace SEO optimalizace internetových stránek PepiApp s.r.o.

Internetové stránky PepiApp s.r.o. se zobrazují na první stránce výsledků Google na hlavní i sekundární sousloví zvolená pro SEO optimalizaci. Klient postupně realizuje změny zpětných odkazů a registrace do katalogů.

Komentář ke stavu po dokončení realizace zakázky

Až bude mít klient dokončeny změny zpětných odkazů a registrace do katalogů a jakmile tyto akce Google zaindexuje, mohou internetové stránky PepiApp s.r.o. dosáhnout na první místo v neplacených (organických) výsledcích vyhledávání na Google.

Seznamte se s referencemi na naše služby obsahového marketingu. Kontaktujte nás s vašimi přáními a dotazy ohledně internetových stránek a marketingu na internetu a zajistěte si výsledky, které vás překvapí.

Kontaktujte 23art
RNDr. Milan Jakel
fotografie RNDr. Milana Jakela
Jsem připraven
realizovat vaše představy,
splnit vaše přání,
zodpovědět vaše dotazy.
 posunout na začátek 
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.