umění online marketingu
Titulní stránka Časté otázky
dekorativní obrázek, s obsahem této stránky souvisí jen nepřímo

Odpovědi na často kladené otázky

Odpovědi na otázky, které 23art často pokládáte, se dovíte níže na této stránce.

Pro jaké obory činnosti vaše služby dodáváte?

23art vám dodá veškeré služby, ať už působíte v jakémkoli oboru činnosti.

Pro jaké vyhledávače jsou optimalizovány vámi vytvořené texty pro internetové stránky?

Ve 23art vytvářené texty pro internetové stránky optimalizujeme pro vyhledávače Google, Seznam a jim podobné. Během optimalizace pro vyhledávače (SEO) bereme ve 23art v potaz naše know-how jak ovlivnit hodnotící faktory vyhledávačů a používáme know-how jak využít chování uživatelů vyhledávačů ve váš prospěch.

Jak moc vepředu a zviditelněné budou naše internetové stránky ve vyhledávačích?

O tom, jak moc vepředu budou vaše internetové stránky zobrazeny ve výpisu výsledků vyhledávačů, rozhodují hodnotící faktory jednotlivých internetových stránek v jednotlivých internetových vyhledávačích. Ve 23art vždy usilujeme o to, aby hodnotící faktory internetových stránek našich klientů byly co nejlepší.

Když jsme ve výpisu výsledků internetových vyhledávačů mezi prvními, tak kolik budeme mít nových návštěvníků a poptávek/objednávek?

Obecně lze říci, že čím lepší máte ve výpisu výsledků internetového vyhledávače pozici, tím více získáváte nových návštěvníků a nových poptávek/objednávek. Je několik okolností, které ovlivňují, kolik nových návštěvníků a nových poptávek/objednávek to bude. Tyto okolnosti jsou popsány v textu chování lidí na stránkách s výsledky vyhledávání. Ve 23art děláme obsah internetových stránek našich klientů tak, aby z výpisů výsledků internetových vyhledávačů získával co nejvíce nových návštěvníků.

Případové studie popisují realizaci typických zakázek obsahového marketingu. Kontaktujte nás s vašimi přáními a dotazy ohledně internetových stránek a marketingu na internetu a zajistěte si výsledky, které vás překvapí.

Kontaktujte 23art
RNDr. Milan Jakel
fotografie RNDr. Milana Jakela
Jsem připraven
realizovat vaše představy,
splnit vaše přání,
zodpovědět vaše dotazy.
 posunout na začátek 
Tyto internetové stránky využívají cookies pro statistické účely. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.